Müəssisənizdə görüləcək məsləhət xidmətlərini qiymətləndirmək məqsədi ilə aşağıdakı suallara cavab verməyiniz xahiş olunur:
* Müəssisənin tam adı: * Müəssisənin rəhbəri:
* Müəssisənin yaranma tarixi: * Ünvan:
* Telefon: Faks:
* E-poçt: Veb-Sayt:
* Müəssisənin fəaliyyət istiqamətləri (istehsalat və ya xidmət sahəsi): * Müəssisənizin nümayəndəlikləri, filialları və başqa obyektləri varsa göstərin?
* Müəssisədə çalışan işçilərin ümumi sayı: * Müəssisə rəhbərliyində çalışan əməkdaşların sayı:
* Müəssisədə mövcud olan menecment sistemləri (keyfiyyət, ətraf mühüt, əməyin təhlükəsizliyi və s.) haqqında məlumat? * Müəssisənizdə hansı qayda sənədlər var? Prosedurlar
Vəzifə Təlimatları
Təhlükəsizlik Təlimatları
İşlərin Texnoloqiyası
Keyfiyyət Planları
Digər:
* Müəssisə hansı ISO-seriyalı Beynəlxalq Standartının menecment sistemini tətbiq etmək niyyətindədir? Nəzərdə tutulan sertifikatlaşma sahəsi? ISO 9001:2008
ISO 9001:2015
ISO 14001:2004
OHSAS 18001:2007
ISO 27001:2005
ISO 28000:2007
ISO 29001:2003
ISO 22000:2005
FSSC 22000
Global Gap
* Menecment sisteminin sənədləşdirilməsinin hansı dildə tərtib olunmasını istəyirsiniz? Azərbaycanca
İngiliscə
Rusca
* Layihə üzrə təklifi hansı dildə almaq istəyirsiniz? Azərbaycanca
ZCC-nin ekspert-məsləhətçiləri Sizin müəssisəyə hal-hazırki menecment sisteminin qiymətləndirilməsi üçün səfər edə bilərlərmi? Xahiş edirik münasib tarixi göstərəsiniz. Layihənin təxmin edilmiş başlanma tarixi:

С целью оценки объёмов предстоящей консалтинговой работы на Вашем предприятии, просим Вас ответить на нижеследующие вопросы:
* Полное название организации: * Руководитель организации:
* Год основания организации: * Адрес:
* Телефон: Факс:
* Электронная почта: Веб-Сайт:
* Сфера деятельности организации (производство или услуги): * Укажите, пожалуйста, имеются ли другие представительства, филиалы и др. объекты вашей организации?
* Общее число работников: * Количество руководящих работников:
* Имеется ли в вашей организации зарегламентированная система управления (качеством, окружающей средой, безопасностью труда и др.)? * Какие регламентирующие документы имеются в вашей организации? Процедуры
Должностные инструкции
Инструкции по ТБ
Технология работ
Планы качества
Другие:
* Согласно, какому Международному Стандарту серии ISO организация намерена внедрить систему менеджмента? Предполагаемая область сертификации? ISO 9001:2008
ISO 9001:2015
ISO 14001:2004
OHSAS 18001:2007
ISO 27001:2005
ISO 28000:2007
ISO 29001:2003
ISO 22000:2005
FSSC 22000
Global Gap
* На каком языке предполагается создание документации по Системе Менеджмента? Азербайджанский
Английский
Русский
* На каком языке желаете получить предложение по проекту? Азербайджанский
Могут ли эксперты-консультанты ZCC посетить Вашу организацию с целью оценки действующей системы менеджмента? Просим указать приемлемую дату: Предполагаемая дата начала проекта: